250 x 250 Reklam Alanı

Selam öncelikle değerli dostlar sizlerinde bildiği Seslizirve.com  sitesi eskilerden +18 sesli sohbet sitelerinden birtanesi  son dönemlerde site el değiştirerek seviyeli bir sohbet haline getirdiler bence çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Çok el değiştirerek seslizirve sitesi çok kan kaybetmiş olup misafirlerini ve kullanıcılarını kaybetmiş olup büyük bir yara almıştır ve zirveden düşmüştür peki neden böyle oldu bazı siteler son günlerde popüler bir hal almasına karşın bazı siteleri dışarı itmiş bulunmaktadır.

Seslizirve

Bizler ise bu sistem dışında kalmayarak mutlu adımlarla yolumuza tüm sevdiğimiz dostlarımız olsun sitemizin değerli misafirleri ile ilerlemekteyiz seslimutlu.com olarak ve bir çok giriş sayfamızın olması ötürü ile yılmadan ve kopmadan 7/24 kesintisiz sohbet imkanı sağlayarak zirveyi hedeflemekteyiz.

Sesli Zirve sohbet ortamını kaybetse de çok üzüldüğümüzü belirtmek istiyoruz sizlere daha güzel daha iyi sesli sohbet imkanı sunmak için elimizden gelen en iyisini yaptığımızı düşünmekteyim sesli zirve sitesi artık devamlı el değiştirmesi iyi bir şey olmadığını ve sohbet kullanıcı sayısını düşürerek kimsenin kalmaması gerçekten üzmüştür.

Bizlerde. Www.seslimutlu.Com ailesi olarak seslizirve sesli Chat sitesine yeniden eski ortamlarını kurmalarını temenni ediyoruz.

Ve Sitemize hoş geldiniz dileyerek yazımıza son veriyoruz..

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı